• Anasayfa
  • Bir nesil Orkide ile büyüdü...

Ödeme ve Teslimat

Ödeme Yöntemleri

- Havalesi / EFT ile ödeme :
Orkide Pastanesi’nden Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

 - Kredi Kartı ile ödeme :
Orkide Pastanesi 128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. Petek Pastanesi’nden, tüm banka kredi kartlarıyla tek çekim alışveriş yapabilirsiniz.

Teslimat 

Orkide pastanesi için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.

Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.

Normal şartlarda, orkide pastanesi’nden yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, İskenderun içine elinize geçen e-mailden sonraki ilk iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 2 iş günü içerisinde KARGO ile ulaştırılır. Ürün fiyatlarımıza lojistik faaliyetler için eklenti yapılmadığında kargolarımız alıcıya karşı ödemeli olarak gönderilmektedir.

Cuma günleri sabah saat 10:00dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Sipariş teslimleri

İskenderun içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra aynı gün içinde, Gaziantep dışından verilen siparişler ise en geç 2 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde teslim edilir.

İskenderun içinden saat 14:00den sonra, İskenderun dışından sabah saat 10:00dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.